НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка Північного ОТО НГУ вибули на Одещину для надання допомоги військовослужбовцям Південного об’єднання та працівникам Національної поліції у забезпеченні громадського порядку.

“Я, як військовослужбовець Нацгвардії, вважаю своїм прямим обов’язком щоденно забезпечувати мирне та спокійне життя громадян у будь-якому регіоні України. Тому сьогодні, я разом зі співслужбовцями, не вагаючись ні хвилини, убуваю на південь України виконувати покладені на підрозділи Нацгвардії завдання по забезпеченню громадського порядку”, – зазначив солдат Максим Горбаченко.

За словами першого заступника командира військової частини 3027 – начальника штабу полковника Ігоря Мазура, особовий склад буде залучатися разом з військовослужбовцями та працівниками Національної поліції вище зазначеного регіону до забезпечення публічної безпеки громадян. Правоохоронці патрулюватимуть вулиці та околиці міста Одеси задля підтримання громадського порядку.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ