НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Великдень – найдавніше свято у християнському календарі та найголовніше у богослужебному році. Сьогодні усі християни східного обряду відзначають воскресіння сина Божого – Ісуса Христа. Цей день символізує собою перемогу життя над смертю, перехід від зла до добра та звільнення від тягаря гріхів.

До святкування Дня Великого Христового Воскресіння долучились і гвардійці з військових частин Північного ОТО. Військові капелани усіх підрозділів об’єднання провели ранкові богослужіння, під час яких священнослужителі освятили традиційні ласощі: паски, писанки, крашанки та інші смаколики, а також привітали усіх вірян.  

«Дорогі воїни Національної гвардії! Ми святкуємо Великдень в нелегкі часи, адже і пандемія і війна на сході дають про себе знати. Проте ми віримо, що як Христос подолав смерть, так і його благодатною силою Господь подарує мир і спокій нашій державі. Вітаю Вас, ваші родини, бажаю вам міцного здоров’я, миру, спокою, злагоди. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!», – звертаючись до гвардійців зазначив капелан військової частини 3030 отець Юрій.

 
Після святкової проповіді, освячення особового складу та святкового сніданку, капелани побажали усім гідного служіння Богові та своєму народові, наголосивши, що нині лише у єдності наша сила. Командування Північного Київського територіального управління та військових частин вітає гвардійців та їхні родини з прийдешніми святами. У цей святковий день бажаємо вам Божої благодаті, міцності духу, сердечного тепла, радості, посмішок, здоров’я близьким. Нехай на душі буде тепло і спокійно, над головою – мирне небо, а поруч – кохані, рідні та друзі, а Вашим рідним і близьким бажаємо міцного здоров’я, добробуту, сил та наснаги. Нехай світле свято Великодня надихає Ваше серце радістю.   Христос  Воскрес!  Воістину Воскрес!  

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ