НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Не зважаючи на пандемію COVID-19, яка триває у світі, залишаються небезпечними й інші вірусні інфекційні захворювання. Задля убезпечення від хвороби військовослужбовцям та службовцям Північного Київського територіального управління зробили щеплення від основних типів грипу, що найбільш поширені в Україні. Перед щепленням лікарі з Центральної поліклініки МВС України провели кожному військовослужбовцю температурний скринінг та перевірили загальний стан здоров’я.

«Сьогодні ми вакцинували гвардійців корейською вакциною «Джісі Флю», яка рекомендована для використання ВОЗ та МОЗ України й передбачає захист від чотирьох типів грипу. Ми щороку проводимо сезонну профілактику інфекційних захворювань, особливо важливо це робити за кілька тижнів до періоду гострих респіраторно вірусних захворювань, який настає восени та на початку зими», – розповіла лікар-терапевт Ірина Середа.

Нагадаємо, що фахівці вважають щеплення найбільш ефективним методом захисту від вірусних захворювань, а сама вакцина зміцнює імунітет людини та змушує працювати більш активно і продуктивно.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ