НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

На бульварі Приморському смт Кирилівки до військового наряду Національної гвардії України звернувся юнак 12-14 років з заявою про те, що невідомі, шляхом вільного доступу, заволоділи його мобільним телефоном.

За допомогою програми відстеження мобільних пристроїв військовослужбовцями була встановлена ймовірна геолокація телефону. В результаті пошукових дій, на місці сигналу гвардійці виявили дві жінки ромської національності.

 

В ході проведення правоохоронцями опитування та з’ясування обставин було встановлено, що одна з них підозрюється у викраденні мобільного телефону. При проведенні поверхневого огляду у даної особи гвардійці виявили зниклий гаджет.  

 

Після проведення необхідних слідчих заходів співробітниками поліції, викрадена річ була повернута власнику. Наразі за даним фактом відкрито кримінальне провадження згідно ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка).

 

Під час несення служби на території «СТП Затока» о третій ранку гвардійці помітили чоловіка, який помітно почав нервувати та намагався уникнути контакту з військовослужбовцями.

 

Але втекти у нього не вийшло. Бійці наздогнали його та почали з’ясовувати причину такої поведінки. Виявилось, що це вісімнадцятирічний молодик, який ухилявся від відповідей на запитання.

 

В ході поверхневої перевірки було виявлено Zip-пакет із невідомою речовиною сіро-зеленого кольору рослинного походження. Приблизною вагою 5 грамів.

 

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу національної поліції.

 

Група інформації і комунікації Південного ОТО