НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні у багатьох містах України було проведено урочисті заходи, присвячені одному з найважливіших державних свят нашої країни – 25-річчя Конституції України, яка є Основним законом, що гарантує права та свободи. Наблизивши Україну до країн з розвинутою демократією, остаточно закріпила незалежність молодої європейської держави.

Так, в Одесі представники влади області, міста та силових структур зібралися в одному з найвідоміших театрів Європи – Одеському державному академічному театрі опери та балету. Південне Одеське територіальне управління представляв Заступник Начальника управління по роботі з особовим складом полковник Володимир Удовиченко. Під час промов перших осіб пролунало багато натхненних слів та визначено плани на майбутнє. Свято яскраво прикрасили виступи дитячих танцювальних та співочих колективів.

В одеській військовій частині 3012 напередодні Дня Конституції урочисто нагородили гвардійців. Під музику оркестру військовослужбовців заохотили подяками, вручили грамоти та повідомили про надання додаткових днів відпочинку.

В Запоріжжі День Конституції зібрав біля погруддя Тарасу Шевченку справжніх патріотів і всіх, хто поважає державні символи України. Серед них – гвардійці військової частини 3033.

На урочистому мітингу було вшановано пам’ять воїнів, загиблих за волю і незалежність України в зоні проведення антитерористичної операції, і всіх загиблих українців на території Донецької і Луганської областей.

Свято було доповнено піснями і поезією у виконанні юних вихованців Центру творчості Шевченківського району.

Традиційно, представники влади міста, трудових колективів і громадських організацій, гвардійці поклали букети живих квітів до пам’ятника Кобзарю.

Всі учасники зібрання і пересічні запорожці мали змогу оглянути виставку мистецьких робіт про красу України, створених руками юних жителів Запорізької області.

Урочистості пройшли й у містах розташування батальйонів військової частини – Бердянську, Енергодарі та Мелітополі.

У той самий час командування військової частини 3029 привітало особовий склад з цим визначним днем та заохотило кращих військовослужбовців. Гвардійців нагородили почесними грамотами, а батькам були направлені заохочувальні листи про відмінну службу.

Гостями військової частини стали працівники Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки.

В приміщенні центру культури та дозвілля вони розгорнули книжкову виставку присвячену Основному закону нашої держави.

У херсонській військовій частині 3056 свято відзначили підняттям Державного прапора України, яке пройшло в урочистій атмосфері, присутній на ранковому шикуванні особовий склад привітав командир частини підполковник Руслан Кузьміч. 

“Конституція України – головний оберіг державності й демократії, а також соборності нашої країни. Конституцією України утверджені головні цінності нашого народу. Нехай же в день національного свята у кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну і віра у краще й щасливе життя у власній державі”, – зазначив Руслан Кузьміч. 

Зокрема, з нагоди державного свята, командир вручив грамоти та подяки окремим військовослужбовцям, за їх бездоганне виконання службових обов’язків, старанність та дисципліну. По завершенню заходу, капелан отець Юрій прочитав молитву за Україну. 

В Миколаєві особовий склад військової частини 3039 кращих військовослужбовців нагородили почесними грамотами як від командування НГУ, командування частини, так і від місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Після урочистостей гвардійці завітали до Миколаївського академічного українського театру драматичної та музичної комедії на святкову виставу, на якій кожен із бійців отримав море позитивних та яскравих емоцій.

Щиро вітаємо всіх громадян з Днем Конституції! Ми пишаємося нашою країною і з гордістю відзначаємо це державне свято!

Група інформації та комунікації Південного ОТО