НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Підписання меморандуму про співпрацю та взаємодію в галузі культури та мистецтв відбулося у Вірменській церкві Святих апостолів Петра і Павла. Це вже другий подібний меморандум ініційований 50 полком імені полковника Семена Височана Національної гвардії України. Участь у ньому взяли представники військової частини 1241 Західного ОТО, що дислокуються у Чернівцях та закладами культури міста та області.

Командир військової частини 1241 полковник Роман Науменко та його заступник по роботі з особовим складом підполковник Юрій Павловський обмінялися привітаннями з в.о. начальника управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації Тетяною Шараговою.

«Військовослужбовцям, як усім необхідно знаходити час на відпочинок і культурне дозвілля. Долучаючись до мистецтв і розвиваючись, гвардійці та члени їхніх родин досягають духовної рівноваги та долають стрес. Культурний розвиток – це завжди ліки проти професійного вигорання, – зауважив полковник Роман Науменко, – і підсумував, – я вдячний усім присутнім за підтримку та вагомий внесок у культурне життя військовослужбовців 50 полку імені полковника Семена Височана Національної гвардії України. Дякую, що цінуєте нас і нашу роботу. Слава Україні!»

Підписання меморандуму ознаменувало початок нового і плідного етапу співпраці військової частини НГУ та провідних культурних та мистецьких закладів Чернівців.

«Метою цього меморандуму є забезпечення кращого доступу нацгвардійців до відвідування музеїв, картинних галерей, виставок, експозицій, театрів та інших провідних закладів. Ми вважаємо, що таке партнерство буде сприяти розбудові громадянського суспільства, зміцненню морального духу та підвищення освітнього та духовного рівня наших військовослужбовців», – зазначила в.о. начальника управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації Тетяна Шарагова.

Окрім гвардійців, представників галузі культури міста та області також були присутні чимало гостей під час цієї доленосної події, яка завершилася святковим органним концертом. Гості мали нагоду почути чудове виконання класичних та сучасних композицій.

Василь Балан