НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

27 років тому було створено військову частину, яка сьогодні має назву Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка.

За час свого існування бригада здобула численні бойові звитяги. Завжди перебуваючи на сторожі мирного неба, військовослужбовці частини продовжують демонструвати злагодженість підрозділів, високий бойовий дух, професійні навички та вміння.

Урочистості розпочались у клубі військової частини. На захід завітали багато поважних гостей: начальник Північного Київського Територіального управління НГУ генерал-майор Олег Гарчу, представники влади Вишгорода та Ірпеня, ветерани Нацгвардії. Вони подякували військовослужбовцям за сумлінну службу, побажали нових досягнень та нагородили відомчими грамотами і подяками.

З вітальним словом до присутніх звернувся командир військової частини полковник Володимир Мусієнко: «У нас велика подія – бригада святкує 27 річницю з дня створення. Наша військова частина є флагманом Національної гвардії України. Вона одна з перших отримала Бойовий Прапор і це заслуга кожного військовослужбовця бригади. Але найвищим критерієм, який оцінює нашу службово-бойову діяльність, є підтримка та довіра громадян. Також хочу згадати військовослужбовців, які до останнього подиху були вірними присязі та військовій честі. Їх подвиги є прикладом героїзму та відваги. Імена кожного назавжди закарбуються в наших серцях!» Після цих слів присутні вшанували пам’ять загиблих військових хвилиною мовчання.

Вже після урочистих заходів військовий оркестр Першої Президентської бригади дебютував для глядачів з новою концертною програмою. Також присутніх зі святом привітали артисти Академічного ансамблю пісню й танцю Національної гвардії України. А військовослужбовці подякували за концертну програму виконавцям шквалом оплесків.

 

Група інформації та комунікації військової частини 3027