НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Близько 50 військовослужбовців вишгородської бригади спільно з працівниками Національної поліції України проводять комплекс заходів для забезпечення публічної безпеки іноземців, які прибувають для відзначення юдейського Нового Року (Рош га-Шана). Правоохоронці докладають максимум зусиль, аби заходи пройшли без правопорушень.

“Ми очікуємо прибуття значної кількості вірян, тому служба організована з метою недопущення проявів порушень громадського порядку. Особовому складу чітко визначено місця несення служби та маршрути патрулювання.”, – зауважує капітан Іван Левчик.

 

Довідково: Рош Га-Шана — один з головних єврейських свят. За традицією, у цей день Бог визначає долі людей на наступний рік: юдеї вірять, що на Новий рік на небесах вирішується, хто буде жити в достатку, хто в бідності, а кому судилося померти. Крім того, юдейський Новий рік — це час просити вибачення у тих, кого образив чи обдурив. Відразу ж після свята починається десятиденний період, під час якого можна виправити свої помилки і змінити долю на краще.

 

 Група інформації та комунікації військової частини 3027