НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Києві триває щорічна міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека». Нові розробки у сфері оборони та авіакосмічної галузі представляють 332 підприємства, з яких – 35 закордонних компаній із 13 країн.

Військовослужбовці Вишгородської бригади відвідали цей захід. Вони оглянули нові зразки озброєння та військової техніки, а також дізналися більше про сучасні зразки літальних апаратів всіх типів. Особливу увагу вони звернули саме на новітню та сучасну зброю українського виробництва.

«Отримав корисні знання на виставці, які сприятимуть моєму становленню як військовослужбовця та офіцера Національної гвардії України. Вважаю, що кожен повинен відвідувати такі заходи. Оскільки тут представляють найновіші зразки техніки та озброєння», – поділився враженнями старший лейтенант Дмитро Лубенець.

Організація та проведення виставок з безпеки і оборони не тільки дає можливість обміну досвідом з міжнародними партнерами, а й демонструє успіхи та потенціал розвитку оборонної сфери українському суспільству. Спроможність проводити подібні заходи на високому міжнародному рівні зміцнює позиції будь-якої держави у світовому рейтингу високотехнологічних країн.

Група інформації та комунікації військової частини 3027