НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Благодійна акція Злученого Українського Американського Допомогового комітету та Національної гвардії України з доставки 2500 пасок дітям, людям, які опинилися у скрутному становищі та військовим, що боронять суверенітет України в зоні проведення операції Об’єднаних сил. Гімназію у Сиротиному військовослужбовці відвідали однією із перших. Минулого жовтня це село опинилося у переліку більш як тридцяти населених пунктів, які зазнали нищівного впливу вогняної стихії. Тоді на Луганщині вигоріло понад 20 тисяч гектарів лісу. Місцеві мешканці дуже потребують уваги та допомоги.

 

«Сиротино погоріло восени 2020 року. Наразі ми потроху відновлюємось, ситуація покращується. Діти надзвичайно раді подарункам напередодні свят. Ми дуже вдячні за допомогу, за ті хвилини радості, які пережили. Ми дякуємо всім людям, які про нас не забувають», – розповідає директор гімназії Світлана Ольхова.

 

Раді зустрічі з військовими також вихованці Новоайдарської обласної санаторної школи. Для гостей вони підготували творчий подарунок.

 

«Нацгвардійці – наші давні друзі! Вони завжди прибувають із подарунками. Ось і зараз напередодні Великодня привезли нашим діткам пасочки. Ми теж підготувалися до зустрічі – організували з дітками невеличкий концерт. Від імені нашого колективу та наших вихованців дякуємо від щирого серця бійцям НГУ та всім небайдужим та вітаємо всіх з Воскресінням Христовим. Бажаємо здоров‘я, злагоди в сім‘ях та миру нашій рідній Батьківщині», – ділиться заступник директора з навчально-виховної роботи Надія Солодуха.

 

Дісталися офіцери Національної гвардії України і до прифронтового Кримського. Назва цього населеного пункту постійно звучить у зведеннях пресцентру Об’єднаних сил.

 

«Наша школа знаходиться на лінії зіткнення. У нас тривалий час проходять бойові дії. Дітей не дуже багато. Багатьох вивезли із села батьки. У нас переважно дітки з малозабезпечених родин та неповних сімей, є дітки-сироти тощо. Освячена у Києві паска на Великдень для них буде гарним подарунком. Завдяки Злученому Українському Американському Допомоговому комітету наші діти відпочивали на Івано-Франківщині у таборі «Опілля». Дякуємо всім, хто про нас пам’ятає та чекаємо у гості», – ділиться емоціями директор Кримського навчально виховного комплексу загальноосвітньої школи – дитячого навчального закладу Ірина Бугера.

 

«Великодній вантаж» дістався також опалених війною Щастя та Новотошківки.

 

«Ми дуже раді, тому що до нас приїжджає велика кількість друзів. Вдячні, що бійці НГУ не забувають про наших діточок та привезли смаколики напередодні великого свята Великодня. З вірою в Бога ми разом переможемо. Слава Україні!» – дякує директорка Щастинської обласної санаторної школи Олена Горбенко «Дякуємо за допомогу, яку Ви нам надали. Це дуже доречно до свят нашим діточкам приємно, що вони не залишаються осторонь», – запевнила директор Новотошківського навчально-виховного комплексу Олена Згурська.

 

Сьогодні діти Луганщини отримали понад 1000 пасок. Також вони поспілкувалися з військовим капеланом отцем Андрієм, який привітав дітлахів зі святом – Воскресіння Ісуса Христа. Тим часом благодійна акція гвардійців, американських волонтерів та київських пекарів триватиме й надалі, зокрема на Донецькому та Маріупольському напрямках.

 

Нікіта Тафійчук

Богдан Кондратов