НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Блок-пости, взводні опорні пункти, об’єкти Збройних сил під охороною. Гвардійці вже понад сім років поспіль виконують величезний обсяг бойових та службових завдань на сході України. Начальник Східного територіального управління НГУ генерал-майор Олег Сахон вручив подяки та грамоти з нагоди державних свят військовослужбовцям підпорядкованих підрозділів, які нині перебувають на ротації у складі ОС.

«Ви як ніхто інший усвідомлюєте, якими зусиллями та якою ціною, дається нашій країні чергова, 30-та річниця Незалежності. Для нас українців, для нас військових – це особливе свято. Хочу кожному з вас у переддень прийдешніх свят побажати справжнього щастя та особистого благополуччя. Водночас закликаю вас до пильного та бездоганного несення служби в її посиленому варіанті. Адже саме ви на передовій спокою та безпеки наших співвітчизників», – зазначив начальник Східного територіального управління НГУ генерал-майор Олег Сахон.

 

Також начальник Східного територіального управління підкреслив, що гвардійці угруповання НГУ в ОТУ «Північ» готові до посиленого варіанту несення служби на свята.

Пресслужба уруповання НГУ в ОТУ «Північ»