НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі навчального підводного полігону, що розташований на Тендирівській косі, у період з 19 по 30 липня спецпризначенці окремого загону спеціального призначення Південного Одеського та Північного Київського територіальних управлінь, а також ОЗСП «Азов» військової частини 3057 Східного оперативно-територіального об’єднання та Навчально-бойового центру підготовки до спеціальних дій Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України вдосконалювали знання та практичні навички у напрямку спеціальної водолазної підготовки.

Навчання проводились в рамках міжвідомчої підготовки інструкторів (фахівців) суб’єктів боротьби з тероризмом з координацією Штабу АТЦ при СБУ. Їх головним завданням було обмінятися досвідом із застосування водолазних бойових груп в протидії терористичним (диверсійним) силам та засобам на об’єктах водного транспорту та гідротехнічних спорудах.

«Безперечно, участь у подібних навчаннях дає змогу вдосконалити свої знання, практичні навички та налагодити співпрацю між підрозділами спеціального призначення, як Національної гвардії України, так і інших силових структур», – відзначив учасник зборів Олександр.

Під час проведення навчань було проведено водолазні спуски в акваторії Чорного моря, пошук вибухонебезпечних предметів під водою, підводні стрільби та підривні роботи із залученням спеціальної техніки. Також було відпрацьовано тактику при евакуації із води гелікоптером та безпарашутному десантуванні на воду.

Вікторія Кирпічнікова