НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

25 грудня бійці 11 бригади імені Михайла Грушевського під час несення служби з охорони громадського порядку в Суворівському районі виявили двох громадян, які нехтували законом.

Гвардійці отримали повідомлення від чергового по місту. Прибувши на місце події до військовослужбовців звернулась громадянка, яка повідомила про те, що коли вона була на роботі до її домівки, шляхом зрізання дверей, незаконно проник невідомий чоловік. Даний громадянин влаштував безлад та зламав каналізаційні труби, пояснюючи свої діяння тим, що хотів нібито допомогти в ремонтних роботах.

Зловмисника було доставлено до місцевого відділу за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого статтею 162 «Порушення недоторканності житла» ККУ.

Також нацгвардійці виявили громадянина, який в ході поверхневої перевірки добровільно дістав металевий предмет, схожий на «Кастет».

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу поліції, яка в присутності свідків вилучили небезпечний предмет, а порушника було доставлено до відділу поліції за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого статтею 263 ККУ.

Діана Крайнова