НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У медичному пункті військової частини 3012 мобільна бригада ДУ “ТМО МВС України по Одеській області” вчергове проводила первинне та вторинне щеплення особову складу проти коронавірусу вакциною “CoronaVac” виробництва компанії Sinovac Biotech.

 

Нагадуємо, що “CoronaVac” діє, використовуючи вбиті частинки вірусу, тренуючи таким чином імунітет. Цей тип вакцин також використовується для щеплень проти багатьох хвороб (наприклад дифтерія, гепатит B і поліомієліт).

Перед початком щеплення лікар проводить медичний огляд та бесіду з кожним військовослужбовцем. Саму вакцину Sinovac Biotech водять внутрішньом’язово. Для формування імунітету важливо отримати дві дози з інтервалом у два тижні.

 

Слід зазначити, що організм реагує на вакцину і вибудовує захист, тому може підвищитися температура, з’явитися озноб, головний біль чи втомлюваність. На місці щеплення може бути біль та набряк. Це звичайна реакція на вакцину від COVID-19 та симптоми зникають за кілька днів. Таким чином вакцинація проти коронавірусу допомагає розвинути імунітет до хвороби.

 

 

Діана Крайнова