НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Липень місяць вважається піком курортного сезону, а кількість відпочивальників досягає найвищих показників. Тому не дивно, що можуть трапитись випадки, коли людина випадково може загубитись.

Учора гвардійці у складі автопатруля забезпечували правопорядок на території «СТП Лузанівка». Приблизно опівночі, під час патрулювання центральної алеї, до бійців звернулась жінка, яка повідомила про те, що її брат пішов у невідомому напрямку та не повернувся. За словами даної громадянки, вони відпочивали на узбережжі пляжу навпроти нічного клубу “Лимон”.

В ході розмови, гвардійці дізнались прикмети чоловіка та, не гаючи часу, приступили до відпрацювання прилеглої території. Невдовзі бійці помітили схожого за прикметами чоловіка, а при розмові виявили, що це дійсно брат заявниці, який, перейшовши дорогу, опинився у спальному районі міста і – загубився. Нацгвардійці швидко доставили чоловіка до його сестри та були свідками теплих обіймів родичів.   

Цього ж вечора правоохоронці Одещини передали працівникам поліції чотирьох громадян, в яких було виявлено речовини, схожі на наркотичні. У двох чоловіків виявили невідому речовину зеленого кольору рослинного походження, схожу на наркотичну. Інші двоє вирішили розгулювати по місту з порошкоподібною речовиною білого кольору, ймовірно наркотичною, за словами одного зі злочинців – «кокаїном». Усі вони затримані за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого статтею 309 Кримінального кодексу України.

Ми завжди там, де потрібні!

Діана Крайнова