НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні на території 16 окремої бригади армійської авіації «Броди» відбувся мітинг – реквієм вшанування пам’яті загиблих героїв, які поклали своє життя за мир та цілісність нашої Батьківщини.

Керівник та особовий склад бригади, командування та особовий склад Навчального центру, спільно із представниками духовенства та керівники державної влади і місцевого самоврядування вшанували пам’ять героїв молебнем та покладанням квітів на Алеї слави.

«Для нашої бригади ця дата є особливо трагічною, адже 7 років тому, ми почали втрачати наших бойових побратимів, які загинули під час виконання бойових завдань,  наших героїв, що захищали мир та спокій у своїй державі. Ми повинні берегти світлу пам’ять  про наших героїв та їх безсмертний подвиг, адже вони живі, допоки живуть наші спогади про них», – зауважив командир бригади полковник Павло Бардаков.

Начальник Навчального центру імені Василя Вишиваного полковник Михайло Кулик поділився: «Ми служимо під одним прапором, захищаючи одну Батьківщину, боремося за її мир та соборність. В нас одні герої і ми повинні бути гідним їх. Слава Україні!».

Герої не вмирають! Світла пам’ять!

Група інформації і комунікації НЦ НГУ