НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні військовослужбовці заселилися до кімнат у відомчому гуртожитку на території Навчального центру НГУ.

 

 

Начальник Навчального центру імені Василя Вишиваного НГУ полковник Михайло Кулик привітав із новосіллям: «У лавах Національної гвардії України цілеспрямовано та системно працюють над розв’язанням проблемних питань забезпечення особового складу житлом. Бажаю вам комфортного проживання, міцного здоров’я, нових звершень та здобутків».

Окрема двоповерхова будівля, сучасна, зручна, світла та добре обладнана, розрахована на 61 військовослужбовця. Тут створені всі умови для комфортного проживання, є одно-, двох – та чотирьохмісні кімнати. На кожному поверсі розміщені кухні-їдальні, місця для прання білизни, душова та туалетна кімнати. Також атмосферу затишку створюють меблі, картини міста Золочева та квіти.

 

Капелан Навчального центру отець Юрій Галабуда освятив будівлю та благословив новосельців, полковник Михайло Кулик вручив сертифікати на житло та ключі від кімнат.

 

«Я радий, що маю можливість проживати в таких чудових умовах, які були створені для військовослужбовців Навчального центру», – поділився командир 2 взводу 15 навчальної роти 5 навчального батальйону лейтенант Віталій Войчук.

 

Заступник начальника управління – начальник відділу квартирно – експлуатаційного забезпечення управління розквартирування і капітального будівництва логістики Головного управління НГУ полковник Денис Гуназа, який був присутнім на відкритті, був приємно враженим створеними комфортними умовами у кімнатах. Також він привітав новосельців з отриманням житла, побажав, щоб у нових оселях панував домашній затишок, добробут і злагода!

 

Вітаємо новоселів!

 

Група інформації і комунікації НЦ НГУ