НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

12 жовтня рухаючись на службовому автомобілі старший лейтенант Дмитро Миколаєвський разом з водієм солдатом Владиславом Кравчуком стали свідками дорожньо-транспортної пригоди на перехресті вулиці Космічної та вулиці Радіо. 

Під’їхавши до перехрестя гвардійці зупинились, пропускаючи автівки, які рухались головною дорогою і побачили, як хлопчик почав переходити вулицю по пішохідному переходу. В цей час, пропускаючи пішохода, автомобіль Шевроле почав зменшувати швидкість і зупинився, але в нього на швидкості влетів автомобіль Ланос. 

В результаті зіткнення Шевроле викинуло вперед на пішохідний перехід де він збив хлопця. Після удару хлопчина впав і опинився під автомобілем. Гвардійці зреагували миттєво – вони одразу підбігли до потерпілого, витягли його з під автівки аби надати першу домедичну допомогу, викликали карету швидкої та поліцію. 

Військовослужбовці зателефонували батькам підлітка аби повідомити про ДТП. Свідкам та учасникам події запропонували затриматись для надання свідчень. 

По прибуттю медиків 14-тирічному юнаку, було надано допомогу і встановлено попередній діагноз – забій м’яких тканин обличчя. 

Дочекавшись екіпаж поліції гвардійці передали їм затриманих водіїв та розповіли про обставини дорожньо-транспортної пригоди.

Євген Закутський