НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Підписання меморандуму про співпрацю та взаємодію в галузі культури та мистецтв між Міжнародним центром Національної гвардії, управлінням культури Бориспільської міської ради та Національним історико-етнографічним заповідником «Переяслав» відбулося у приміщенні Бориспільської центральної бібліотеки. Символічно, що це один із перших осередків культури з яким співпраця нацгвардійців відбувається ще з 2017 року.

За дорученням командування сторону Міжнародного центру представляв заступник начальника по роботі з особовим складом полковник Максим Барилко.

«Ми дуже вдячні вам за те, що ви відгукнулися на нашу пропозицію щодо підписання даного меморандуму. Завдяки налагодженій співпраці із закладами культури Борисполя та Національним історико-етнографічним заповідником «Переяслав», гвардійці зможуть цікаво та інформативно проводити вільний від служби час. Щомісячно вони зможуть відвідувати театральні вистави, концерти, бібліотечні та мистецькі експозиції, фестивалі, що збагатять їх духовно та інтелектуально», – сказав під час заходу полковник Максим Барилко.

Підписання меморандуму ознаменувало початок нового та плідного етапу співпраці Міжнародного центру та провідних культурних та мистецьких закладів Борисполя.

«Наші культурно-мистецькі заклади відкриті для кожного громадянина України, а тим більше для тих, хто виконує військовий обов’язок. Ми завжди раді бачити вас на наших заходах і будемо продовжувати співпрацю й надалі», – сказала під час підписання меморандуму виконуюча обов’язки начальника управління культури Бориспільської міської ради Ольга Борисенко.

Метою підписання меморандуму також є популяризація культурно-мистецького життя Переяславського краю серед військовослужбовців Національної гвардії України, відкриття по-новому Переяславщини, її культурного та історичного потенціалу.

«Ми дуже вдячні, що долучаємось до цього проєкту і наша співпраця вже багаторічна. Історичний спадок, культура – це ті наріжні камені, які допомагають нам тримати оборону. Як показав час в гібридній війні, яку веде агресор культурний фронт не другорядний. Дякуємо вам за вашу ратну працю та за запрошення», – підсумував директор Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав» Олексій Лукашевич. 

 

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ