НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Благодійна акція «З надією в серці» триває!

 

Нагадаємо, 10 тонн гуманітарної допомоги зібрали учні та викладачі освітніх закладів Деснянського району Києва. Це – теплі речі, взуття, іграшки, книжки тощо. А вже сьогодні офіцери іміджево-видавничого центру НГУ привезли ці подарунки на Луганщину. 

Читайте також: «З надією в серці»: Національна гвардія України розпочала масштабну гуманітарну благодійну акцію в районі проведення ООС

 

Першими, до кого завітали офіцери цивільно-військового співробітництва, стали гвардійці, які виконують службові та бойові завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил у Луганській області. Військові висловили глибоку вдячність киянам за турботу про  українських захисників.

 

«Дуже приємно, що про нас пам’ятають! Ми, гвардійці, щиро дякуємо учням шкіл Деснянського району нашої столиці! Ми бажаємо їм щастя і здоров’я», – поділився емоціями нацгвардієць Костянтин.

Нацгвардійці привезли подарунки також і до Новоайдарської обласної санаторної школи. Цей навчальний заклад має медичний профіль. Тут вчаться діти, які потребують лікування неспецифічних хронічних захворювань органів дихання.

 

«Взагалі то ініціатива допомогти пішла від самих дітей з Києва, які почули про те, що діти Донбасу з малозабезпечених сімей, діти-сироти не мають елементарних речей і взуття. Потім це підхопило управління освіти Деснянського району, яке згадало про нас, бо ми зазвичай такі акції підтримуємо і в нас вже певний досвід доставлення гуманітарних вантажів на Донеччину і Луганщину. Усього цього разу ми відвідаємо  8 закладів в Донецькій і Луганській областях, крім того, плануємо заїхати до Сиротиного, до тих сімей, які постраждали внаслідок пожеж», – повідомила начальник групи цивільно-військового співробітництва ІВЦ майор Ірина Кардінал.

 

Пані Ірина каже, що за тиждень зібрали всю 10 тонну «посилку», чого не очікували навіть організатори. Натомість, вихованці школи підготувались до зустрічі заздалегідь. Відтак на гвардійських представників CIMIC чекав творчий подарунок.

 

«Від щирого серця від імені нашої шкільної родини висловлюємо вдячність діткам Києва та військовослужбовцям Національної гвардії України, які сьогодні передали нам багато корисних і довгоочікуваних подарунків! Бажаємо їм міцного здоров’я, добробуту, щастя! Сподіваємось на подальшу співпрацю і нашу дружбу», – сказав заступник директора з навчальної роботи Надія Солодуха.

Побували гвардійські і у Щастинській обласній санаторній школі. Тут теж лікують дітей, які мають проблеми з легенями.

 

Зауважимо, що левова частка вантажу була спрямована саме вихованцям інтернатів та навчальних закладів медичного профілю Донеччини та Луганщини! Розвозили гуманітарний вантаж за допомогою транспорту 15-го Слов’янського полку.

 

Нікіта Тафійчук

Фото автора