НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

3-я бригада оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана за підтримки Biopharma Plasma Харків вручила сертифікат КНП «Міській клінічній дитячій лікарні № 16» на отримання лікарських засобів.

16 грудня разом з директором Biopharma Plasma Харків було передано сертифікат на отримання лікарських препаратів вартістю більше ста тисяч гривень на лікування дітей.

«Сьогодні, ми передаємо 16-й дитячій лікарні 39 лікарських препаратів. Однією з умов нашої благодійності є безкоштовне надходження якісних лікарських засобів до закладу та передача пацієнтам, які потребують лікування. Плазму крові відправляють до Києва на єдиний завод в Україні, на якому виготовляють  лікарські засоби. Це дуже коштовні препарати, бо складний сам процес їхнього виготовлення. Завдяки тісній співпраці з військовою частиною 3017  та гвардійцями-благодійниками в нас є можливість допомогти хворим діткам» – розповіла директор Харківського обласного центру заготівлі та переробки плазми крові Галина Сіроштан.

На вручення лікарських засобів були запрошені батьки, діти яких  отримують допомогу завдяки благодійності гвардійців. Вони подякували керівництву Biopharma Plasma Харків та військовій частині 3017 НГУ.

Група інформації та комунікації військової частини 3017