НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

8 листопада у Чернігові під назвою «Північ України – Коріння Європи» пройшов четвертий форум «Україна 603.7».

«Україна 603.7» – це створена за ініціативи міжфракційного депутатського об’єднання платформа для об’єднання зусиль по деокупації української території.

В даному форумі взяли участь народні депутати, українські та іноземні експерти, представники місцевої влади, військові, підприємці та представники громадських організацій.

Одні з важливих питань, які були озвучені і обговорені під час зустрічі це «Як захистити північні кордони України?» та «Які виклики є з боку Білорусі?».

Під час спілкування командир військової частини 3082 підполковник Ігор Оринко розповів про спільні зі Службою безпеки України та Державною прикордонною службою  навчальні операції та основні завдання, які виконує Національна гвардія України в Чернігівській області.

«Національна гвардія України завжди відкрита до діалогів та охоче бере участь у подібних заходах, щодо розв’язання питань з безпеки нашої держави», – зазначив підполковник Ігор Оринко.

За результатами форуму будуть розроблені політичні рекомендації для членів парламенту та Кабінету Міністрів України у сфері національної безпеки.

Група інформації та комунікації військової частини 3082