НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці Національної гвардії України взяли участь в урочистостях з нагоди 30-ї річниці незалежності України у всіх містах.

На майдані Конституції у Харкові відбулось урочисте покладання квітів з нагоди 30-ої річниці Незалежності України.

На заході були присутні керівництво області та міста, духовенство, представники силових відомств, громадських організацій, жителі та гості міста. Взяв у ньому участь і начальник Національної академії Національної гвардії генерал-лейтенант  Сергій Соколовський.

«Українці цінують свою незалежність і я впевнений так було і буде завжди. Саме так і ми виховуємо майбутніх офіцерів у Академії Нацгвардії – готових захищати свою країну і зміцнювати її Незалежність. Щиросердно вітаю вас з 30-ою річницею Незалежності України! Бажаю успіхів, наснаги та великої перемоги. Добробуту у кожний дім і міцного здоров’я», – зазначив генерал-лейтенант  Сергій Соколовський.

У Львові, на Личаківському кладовищі, начальник Західного територіального управління Національної гвардії України генерал-лейтенант Олександр Набок та командування військових частин 3002 й 4114,  керівники органів державної влади, місцевого самоврядування,  силових структур, рідні загиблих, представники громадськості поклали квіти до могил загиблих під час Революції Гідності, та полеглих під час антитерористичної операції, Героїв України генерал-майора Сергія Кульчицького і полковника Андрія Соколенко й капітана Тараса Кончевича. 

Військовослужбовці Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України в містах дислокації військових частин вшановували пам’яті новітніх українських Героїв та долучились до заходів святкування 30-ї річниці Незалежності України.

У Вінниці на Європейській площі понад сотню людей принесли квіти до пам’ятних знаків, серед них військовослужбовці військової частини 3008.

У Харкові громадську безпеку на кількатисячному мітингу забезпечували бійці 5-ї Слобожанської бригади НГУ та співробітники Національної поліції.

«Шановні бойові друзі! День Незалежності нашої Держави – України – для мене особисто, і я, вірю, для кожного з Вас – особливий День! Нам – 30 років! Я бажаю нам всім віри, сил, розуму і впевненості, аби перемогти всі негаразди утвердження незалежності нашої держави! З тридцятим Днем народження! Слава Україні!», – привітав особовий склад об’єднання начальник Східного територіального управління Національної гвардії України генерал-майор Олег Сахон.

За матеріалами з військових частин Національної гвардії України