НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Щорічно в першу неділю липня Україна відзначає День Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Отже, сьогодні, 4 липня в Одесі з нагоди професійного свята військовослужбовців і працівників ВМС ЗС України відбулось урочисте святкування, на якому були присутні перші особи країни, державні посадовці різного рівня, духовенство, представники силових структур та держав-партнерів, які зараз беруть участь в українсько-американських навчаннях Sea Breeze-2021.

До святкових заходів долучився і начальник Південного Одеського територіального управління Національної гвардії України генерал-майор Олег Підлубний.

 

Охорону правопорядку, як в Міжнародному аеропорту «Одеса» під час прибуття перших осіб держави, так і на території Одеського морського вокзалу в ході урочистостей, разом із працівниками Національної поліції забезпечували гвардійці військової частини 3012 НГУ.

Розпочавши сьогодні робочу поїздку до Одеської області, Президент України Володимир Зеленський в цей визначний день особисто був присутній на святі військових моряків.

«Як Верховний Головнокомандувач Збройних Сил, як патріот і передусім як громадянин України, я щасливий бути тут разом з вами – вартовими морського напрямку нашої держави! І щасливий привітати вас із цим великим святом – Днем Військово-Морських Сил», – сказав Володимир Зеленський на початку заходу.

У своїй промові пан Зеленський зазначив:

«Сила національного флоту разом з іншими військами України є опорою для нашої дипломатії на шляху до відновлення миру й територіальної цілісності України».

На завершення урочистостей аби вшанувати загиблих героїв ВМС ЗС України, що віддали свої життя, захищаючи державні кордони, Володимир Зеленський спустив вінки пам’яті на воду в акваторії одеського порту.

 

Вікторія Кирпічнікова