НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні, у хабі Головного управління Національної поліції в Донецькій області відбувся форум під назвою «Туристична поліція». Учасники обговорили проблемні питання та напрямки розвитку проєкту.

У форумі взяли участь представники Маріупольської бригади Нацгвардії, Національної поліції, ДСНС, програми розвитку ООН в Україні, консультативної місії Європейського Союзу в Україні, громадської організації «Рада жінок Донеччини», а також представники громад Донеччини.

Насамперед, в ході зустрічі присутні визначили та обговорили проблемні питання, з якими стикаються правоохоронці під час виконання завдань у курортних районах Донеччини. Також увага акцентувалася на організацію проведення тренінгів та інструктивних занять з правоохоронцями, які в подальшому будуть нести службу у складі «Туристичної поліції».

Своїм досвідом поділився радник КМЄС зі взаємодії поліції та громади майор Себастіан Майхжак. Він  розповів про діяльність поліцейських країн-членів ЄС, зокрема Польщі, пов’язану із забезпеченням безпеки туристів. Також під час виступу Себастіан Майхжак зазначив, що консультативна місія в Україні багато уваги приділяє саме туристичній поліції.

Наприкінці заходу правоохоронці презентували план заходів в реалізації проєкту на 2022 рік.

Довідково: у серпні 2018 року Маріуполь став другим містом в Україні, де з’явилася «туристична поліція». До цього аналогічний проєкт стартував у Одесі. Націлений він, в першу чергу на задоволення потреб безпеки мешканців громад та туристів під час відпочинку в курортних районах Донеччини.

Безпеку під час «Курортного сезону 2021» забезпечували правоохоронці із числа Маріупольської бригади Нацгвардії та працівників поліції, з яких було сформовано понад 30 патрульних нарядів, а саме піших, авто-, мото-, вело-, водних та кінних патрулів.

Група інформації та комунікації військової частини 3057