НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

9 липня у Гвардійській авіаційній базі, що в Олександрії, відбулись урочисті заходи з нагоди  відзначення Дня частини.

Саме цього дня в 1992 році військова частина була включена до складу Національної гвардії України.

Заходи розпочались на плацу частини, під час яких гвардійці та гості свята згадали всіх тих, хто не повернувся з виконання бойових завдань.

На урочистості були запрошені керівництво міста та району, голови об’єднаних територіальних громад, представники громадських організацій, керівники силових структур, ветерани, рідні та близькі військовослужбовців.

Захід продовжився в місцевому Палаці культури. Зі сцени для авіаторів лунало багато теплих слів вдячності за їх працю, слова довіри та підтримки.

З вітальним словом до гвардійців звернувся командир військової частини полковник Руслан Розенберг: «Наша частина має славну бойову історію. За роки існування здобутий величезний досвід, який дає змогу гідно виконувати поставлені завдання, під час яких військовослужбовці частини завжди демонструють високу професійну майстерність, відповідальність, витримку та вірність Військовій присязі. Бажаю усім ветеранам, військовослужбовцям, службовцям частини та їх родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, мирного неба, наснаги та натхнення у справі служіння на благо українського народу!»

З нагоди свята були заохочені військовослужбовці, а завершенням заходу став яскравий концерт, підготовлений творчими колективами Палацу культури та військової частини.

Павло Нагорняк

Фото Ігор Колєснік