НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

29 серпня у День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України урочисто відкрили стіну пам’яті полеглим героям російсько-української війни на центральній площі міста.

Пам’ятник обладнаний електронним таблом, на якому висвічуються імена усіх воїнів які віддали за свою країну найцінніше – своє життя. Серед героїв є і бійці Калинівського полку імені Богуна.

Захід відвідали представники місцевої влади, представники силових структур, волонтери, ветерани війни на сході та небайдужі містяни. Також до дійства приєднався оркестр військової частини 3028, що супроводжував відкриття пам’ятника музичними композиціями.

Освячення пам’ятника та літургічну панахиду за загиблими відправив військовий капелан Отець Орест, після чого учасники поклали квіти до пам’ятника захисникам України та вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Нагадаємо, з ініціативою встановити у Калинівці Стіну пам’яті виступило Об’єднання учасників бойових дій та патріотів України, а міська рада взяла на себе витрати з виготовлення та встановлення стіни.

 

Світла пам’ять про наших захисників залишиться в наших серцях. Завжди пам’ятатимемо тих, хто віддав своє життя заради мирного неба та майбутнього нашої держави.