НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Командир військової частини 1241 Західного ОТО Національної гвардії України полковник Роман Науменко та директор відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України» Любомир Пасічняк, підписали меморандум про співробітництво.

Метою підписання меморандуму є національно-патріотичне виховання здобувачів освіти, а також проведення зборів, змагань, просвітницьких заходів, курсів, навчань, круглих столів, презентацій та зміцнення зв’язків між військовою частиною та навчальним закладом.

«За допомогою даного договору ми зможемо реалізовувати спільні проєкти, проводити просвітницькі заходи для студентів. Гвардійці будуть брати участь у спільних змаганнях, які щороку проводяться на базі коледжу, що буде сприятиме популяризації діяльності Національної гвардії України», – зазначив командир військової частини 1241 полковник Роман Науменко.

«Сподіваюсь, завдяки розробці Меморандуму ми ще більше зміцнимо здоровий дух наших бійців. Гвардійці матимуть можливість на базі навчального закладу покращувати свою фізичну форму, проводити спільні змагання, навчання тощо. Підписання Меморандуму є ще одним важливим кроком на шляху до перемоги, адже захисникам, якими б мужніми вони не були, як ніколи, важлива наша підтримка», – наголосив директор коледжу Любомир Пасічняк.

Надалі планується організувати дні відкритих дверей для студентів навчального закладу, аби вони могли ближче познайомитись з військовою справою та побутом військовослужбовців. У свою чергу на базі коледжу гвардійці будуть мати можливість покращити свою фізичну форму, а також у 2022 році планується проведення чемпіонату з футзалу серед збірних команд Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Підписання Меморандуму надасть додаткового імпульсу для спільної праці та виховання свідомого громадянина, патріота, формування у молоді вести здоровий спосіб життя та фізично розвиватися.

Василь Балан