НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Під час несення служби на блокпосту, поблизу міста Попасна Луганської області, військовослужбовці чергової зміни зупинили автомобіль, водій якого проігнорував дорожні знаки, які вказували на обмеження швидкості. Після перевірки особистих документів, військовослужбовці попросили чоловіка надати доступ до речового ящика, який знаходився у салоні автомобіля, для перевірки його вмісту. Проте цю законну вимогу громадянин категорично відмовився виконувати та під час спілкування з командиром блокпоста почав рух автомобіля у напрямку Лисичанська.

 

«Завдяки оперативним діям особового складу чергової зміни та за допомогою засобу примусової зупинки по типу «Їжак» автомобіль було швидко зупинено. Правопорушника гвардійці передали працівникам Національної поліції України для подальшого з’ясування обставин події», – розповів командир блокпосту.

 

Зазначимо, що на водія був складений протокол за частиною 2 статті 342 кримінального кодексу України «Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, державному виконавцю, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві, уповноваженій особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб». Правопорушнику загрожує позбавлення волі на строк до двох років.

 

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ