НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

18 вересня на Київщині, у селі Щасливе Бориспільського району, відбулося урочисте відкриття пластового року. З усієї області на свято з’їхалось близько двохсот юних «розвідників». З учасниками проводили майстер-класи, рухливі ігри, а на інформаційних точках та у містечку безпеки військовослужбовці 27 Печерської бригади демонстрували юнакам гвардійську екіпіровку, макети зброї та проводили заняття по мірах безпеки при поводженні зі стрілецькою зброєю.

«Як і перше вересня для всіх учнів, початок нового пластового року – це велике свято для всіх пластунів, адже вони повертаються до звичного темпу та налаштовуються на новий продуктивний рік», – зазначила голова бориспільського осередку «Пласту» Юлія Максименко.

Військовослужбовці разом з юними пластунами провели насичений та цікавий день. Військовослужбовець батальйону оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького старший лейтенант Володимир Пастушок розповів юним пластунам про героїчні подвиги нацгвардійців на сході України та виконав патріотичні пісні власного написання.

Довідково: «Пласт» – українська скаутська організація, метою якої є сприяння всебічному патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі.

Група інформації та комунікації Північного Київського ТУ, фото з військової частини 3066