НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

MIDGARD – освітня територія в Києві на ВДНГ, яка об’єднує в собі навчання та дозвілля. Вони допомагають дітям та дорослим відкривати нові захоплення та здобувати навички. Унікальний творчий центр комплексної підготовки для дітей будь-якого віку, який створений згідно з міжнародними стандартами.

 

Педагогічний колектив школи радо прийняв гостей. Не часто військові потрапляють до подібних закладів, але у теперішній час ця зустріч стала актуальною, як ніколи.

Під час уроку дітям показали, яке саме захисне обладнання використовують гвардійці для захисту свого життя та здоров’я. Розказали про службу в армії сьогодні, розповіли як саме треба надавати домедичну допомогу, розповідали про те, що в армії служать не лише чоловіки.

Керівництво навчального закладу зазначило: «Така співпраця, на думку досвідчених педагогів, є дієвим способом виховання справжніх патріотів своєї країни та поваги до воїнів – захисників та захисниць держави».

Діти із захопленням слухали розповіді про армійські будні теперішніх військових, ставили запитання. Наприкінці уроку малеча разом із гвардійцями посадили 6 квіток.
Кожен із дітей був вражений розповіддю військових. В знак поваги та вдячності школярі подарували футболки, які власними руками розмалювали. Після цього зробили загальне фото, а бійці, пообіцяли, що відтепер стануть частими гостями у стінах школи.


Група інформації та комунікації військової частини 3066