НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На стадіоні навчально-тренувального комплексу української асоціації футболу імені Віктора Баннікова відбувся турнір з міні-футболу серед державних та силових структур з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України, організований відділом молоді та спорту Печерської райдержадміністрації.

Захід відвідали такі почесні гості як: легенда футболу, перший віце-президент Української асоціації футболу Олег Протасов, радник президента Української асоціації футболу Валентин Латипов, заступник голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Авдєєнко та начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна Герой України генерал-майор Збройних Сил України Ігор Гордійчук.

У змаганнях з міні-футболу взяли участь наступні команди:

– Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут;

– Київського військового ліцею імені Івана Богуна;

– Військової частини 3066 Північного ОТО Національної Гвардії України;

– Печерського районного суду міста Києва;

– Військової частини 3078 Національної Гвардії України;

– Печерської районної в місті Києві державної адміністрації;

– Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону;

– Печерської окружної прокуратури міста Києва;

– Печерського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві.

За результатами змагань команди посіли наступні місця:

Перемогу у турнірі з міні-футболу серед державних та силових структур виборола команда Військової частини 3066 Північного ОТО Національної Гвардії України.

ІІ місце у Турнірі здобула команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

ІІІ місце посіла команда Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

Як зазначив капітан збірної команди 27 Печерської бригади НГУ Станіслав Донцул: «Ми дуже щасливі, що здобули жадану перемогу. Кожен гравець нашої команди робив все для того, щоб стати чемпіонами. Дякую організаторам за можливість брати участь у турнірі такого рівня. Для нас було честю грати сьогодні з рівним та сильним суперником».

Також Українською асоціацією футболу було визначено кращих учасників турніру, які отримали пам’ятні статуетки:

У номінації «Найкращий гравець» переміг гравець команди Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону Сергій Кочетов;

У номінації «Кращий бомбардир» – гравець  команди військової частини 3066 північного ОТО Національної Гвардії України Станіслав Донцул;

І в номінації «Кращий воротар» – гравець команди Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут Віталій Харченко.

Вітаємо команду 27 Печерської бригади Північного ОТО Національної гвардії України з перемогою, бажаємо командам нових досягнень у спорті! Слава Україні!

Група інформації та комунікації військової частини 3066