НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Упродовж 17-24 грудня військовослужбовці Національної гвардії України доставлять 15 тон гуманітарного вантажу для дітей, які навчаються у районі проведення ООС.

Гуманітарний вантаж, серед якого одяг, взуття, іграшки, книжки та інші необхідні речі для дітей сьогодні вже отримали три навчальні заклади Торецька та Маріупольського регіону.

Цей вантаж збирали упродовж 2 місяців у рамках акції «З надією в серці», яку започаткували столичні учні, вчителі та батьки за ініціативи Управління освіти Деснянської районної державної адміністрації в місті Києві. Акція «З надією в серці» стартувала напередодні святкування Дня Святого Миколая, Новорічних та Різдвяних свят.

Це вже друга така допомога дітям, які навчаються у закладах, які знаходяться у районі проведення ООС, від Деснянських закладів освіти міста Києва. Першу доставили до Дня Національної гвардії України 26 березня.

В рамках впровадження Меморандуму про співпрацю в галузі культури, мистецтва і туризму між Східним оперативно-територіальним об’єднанням Національної гвардії України, Національною академією Національної гвардії України та чотирма провідними видавництвами Харкова: «Віват», «Золоті сторінки», «Ранок» та «Фоліо» дитячим будинкам, школам та садочкам у прифронтових районах Донеччини і Луганщини також була передана дитяча та навчальна література.

Надалі новорічний гуманітарний вантаж повезуть у дитячі будинки, інтернати, школи, дошкільні заклади в Щасті, Попасній, Троїцькому, Золотому, Миронівському, Верхньоторецькому, Авдіївці, Красногорівці та інших населених пунктах.

За словами підполковниці Алли Клачко, начальниці групи відділу цивільно-військового співробітництва Національної гвардії України, загалом у їхніх планах відвідати 33 заклади освіти Луганської та Донецької областей, які потребують гуманітарної допомоги.

Пресслужба Національної гвардії України в районі проведення ООС