НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Запрошенні представники ГУНП в Одеській області начальник відділу превентивної комунікації управління превентивної діяльності старший лейтенант поліції Олександр Яценко та старший інспектор відділу ПК УПД капітан поліції Крістіна Мажар провели із гвардійцями груп діалогу заняття щодо належної комунікації з населенням міста під час виконання завдань з охорони громадського порядку.

«Бувають різні люди, різні випадки. Головна мета таких занять – проведення підготовки фахівців груп діалогу за скандинавською програмою», – зазначив старший лейтенант поліції Олександр Яценко.

Слід зазначити, що скандинавська програма передбачає попередження насильства під час масових заходів шляхом постійного спілкування з натовпом, ретельного планування та аналізу ризиків.

На даному заході були розглянуті питання ведення переговорів з населенням під час масових заходів, зокрема план дій на перші травневі дні. Також гвардійці частини прийняли участь у занятті від консультативної місії Європейського Союзу в Україні, де обговорювались питання щодо кращих практик ЄС з охорони громадського порядку.

По завершенню командир військової частини полковник В’ячеслав Краснопольський вручив подяки працівникам поліції за постійну та плідну співпрацю.

Діана Крайнова