НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Командувач Національної гвардії України за час перебування у районі  проведення операції Об’єднаних сил оцінив спроможності і оснащення підрозділів Національної гвардії, які залучені до виконання завдань на сході України. Генерал-полковник Микола Балан відзначив бойову готовність бійців, їхню стійкість та бажання захищати державу. 
«Підрозділи Нацгвардії постійно вдосконалюються, модернізуються та розвиваються, більша частина з них має неабиякий бойовий досвід, який готові використовувати у разі прямої загрози безпеці нашої країни», – наголосив командувач Національної гвардії України.
«Бійці відчувають підтримку та турботу про них. Протягом цієї ротації ми намагалися максимально покращити їхні умови перебування тут, ми продовжуємо це робити й надалі. Разом з тим працюємо над підтриманням високого рівня взаємодії із іншими військовими й правоохоронними структурами », – зазначив заступник командувача Об’єднаних сил з питань застосування сил і засобів Нацгвардії генерал-майор Гусейн Вісханов.
Щоденно військовослужбовці Нацгвардії виконують і ряд завдань з охорони стратегічних об’єктів в районі проведення ООС, забезпечують фільтраційні заходи у особливо небезпечних районах Доннечини та Луганщини, а також здійснюють заходи контрдиверсійної боротьби.
Пресслужба угруповання НГУ в ОС