НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Поспілкуватися з молодим поповненням, а також розповісти  про особливості служби та ролі сержантів у житті військовослужбовця-строковика до 27 Печерської бригади прибув головний сержант Північного Київського територіального управління Василь Бачок.

Під час бесіди основна увага була зосереджена на нагальних проблемних питаннях, які можуть виникати у військових колективах, а також були  запропоновані шляхи їх вирішення.

 

«Сержанти, протягом вашої служби, відіграватимуть важливу роль у матеріальному та моральному забезпечені, прищеплюватимуть військовий світогляд, цінності Національної гвардії України, почуття обов’язку та відповідальності. Правильне виховання – це найкраща профілактика порушень військової дисципліни, адже вона ґрунтується на усвідомлені гвардійцями свого військового обов’язку, відповідальності за захист Вітчизни, незалежності та територіальної цінності України, на їх вірність Військовій присязі», – зазначив у своїй промові штаб-сержант Василь Бачок.

 

Зустріч видалась цікавою та продуктивною, адже попереду у хлопців чимало нових завдань й обов’язків, а старші товариші та сержанти допомагатимуть юнакам краще адаптуватися до особливостей військової служби, навчатимуть необхідним знанням та навичкам. 

 

Група інформацій та комунікацій військової частини 3066