НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час робочого візиту на Донеччину відвідав українських військових в районі проведення ООС.

Політик провів нараду з керівниками підрозділів силових структур операції Об’єднаних сил та керівництвом Донецької області, на якій сторони обговорили питання стану укомплектованості військ, технічне та тилове забезпечення української армії, питання роботи КПВВ, суспільно-політичну ситуацію Донеччини та готовність до нового навчального року і прийняті заходи для захисту населення від COVID-19.

Окрім цього, Дмитро Разумков вислухав пропозиції, що стосуються бюджетування армії на наступний рік та прогнози бойової обстановки на сході країни восени.

Після наради Голова Верховної Ради України провів брифінг із журналістами на якому відповів на питання, в тому числі стосовно нещодавнього обстрілу Авдіївки та порушень Мінських угод з боку Російської Федерації.

«Це серйозне порушення Мінських угод тому що, під час обстрілу застосовувалась артилерія калібром 120 мм та 122 мм. Один військовослужбовець у тяжкому стані, інші більш-менш почуваються нормально. Добре, що не постраждала школа, бо фактично потрапляння снарядів були майже на відстані кілометру. Наша армія готова, до відсічі таких атак проте, хотілося б щоб колеги зі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні фіксували такі порушення цілодобово. Головне для нас це люди їх безпека та здоров’я і ми робимо все можливе для цього», – наголосив Дмитро Разумков.

 

Після брифінгу Голова Верховної Ради відвідав передові позиції та поспілкувався з військовослужбовцями, які захищають Україну.

 

Пресслужба угруповання Національної гвардії України Об’єднаних сил