НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков разом зі Спікером Саейму Латвійської Республіки Інарою Мурнієце під час робочої поїздки на Донеччину вшанували пам’ять загиблих українських військовослужбовців.

 

Дмитро Разумков, Інара Мурнієце та заступник командувача Об’єднаних сил з питань застосування сил і засобів НГУ Роман Козачонок поклали квіти до меморіального комплексу, присвяченого загиблим під час падіння гелікоптера МІ-8 у 2014 році.

Нагадаємо, 29 травня 2014 року недалеко від цього місця російські найманці збили гелікоптер Мі-8 Національної Гвардії України. На борту повітряного судна знаходилися 13 осіб на чолі з начальником Управління бойової та спеціальної підготовки Головного управління Нацгвардії України генерал-майором Сергієм Кульчицьким. Вижив лише один пілот.

 

Вшанувати пам’ять голови парламентів поїхали після робочої зустрічі в Краматорську, де відбулася передача гуманітарного вантажу, сформованого за ініціативою Збройних сил Латвійської Республіки та зібраного силами спонсорів і волонтерських організацій європейських країн для мешканців прифронтових населених пунктів Донбасу. Доставлення вантажу вже традиційно забезпечує Національна гвардія України. Детальніше про передачу гуманітарної допомоги читати тут.

Пресслужба угруповання НГУ ОС,

фото Богдана Кондратова