НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

16 грудня у Навчальному центрі завершили навчання понад 200 військовослужбовців, кожен з курсантів мав змогу вдосконалити свої навички та розширити пізнання, у межах обраної програми підготовки. Один із таких напрямків – кінологи.

За 18 тижнів перебування у Навчальному центрі військовослужбовці  з різних частин Національної гвардії України відточили свою майстерність, отримали нові знання та закріпили раніше набуті навички роботи з чотирилапим напарником.

«Я впевнений, що отриманні знання стануть у нагоді під час виконання завдань за призначенням. Кожного дня кінологи демонструють професіоналізм на вулицях міст України, виконуючи завдання з охорони громадського порядку, конвоювання, розшуку зниклих безвісті осіб, пошуку незаконних речовин та заборонених предметів, а також відзначаються під час виконання бойових завдань у районі проведення ООС та охорони особливо важливих державних об’єктів », – зазначив начальник кінологічної служби секції служби Західного територіального управління НГУ підполковник Дмитро Мазурик.

Під час здачі іспитів майбутні випускники – кінологи продемонстрували високу майстерність, а також відмінну командну взаємодію зі своїми чотирилапими напарниками. Службові собаки вміло відпрацювали елементи загального та спеціального курсу дресирування. А також показали відмінні навички у пошуку та виявлення зброї, набоїв та вибухових речовин, у багажі, транспортних засобах та приміщеннях.

Особлива увага була націлена на підготовку кінолога і його собаки на відпрацювання навичок: пошук людини по її запаховому сліду, затримання правопорушника, вибирання (диференціювання) запахових предметів людини.  

Поруч із кінологами, фінішну пряму перетнули курсанти, які вдосконалили свої навички з іноземної мови, слід зауважити, що інтенсив з англійської проводився із залученням колег із Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні UNIFIER, які надавали всебічну допомогу під час проведення занять. Це вже третій випуск курсантів у цьому році.

Також завершилося навчання водіїв-механіків, які за час перебування у центрі вже встигли приборкати «броньованого коня», адже програма підготовки включала у себе: керування бронетранспортерами за різних дорожніх, погодних умов та у будь-яку пору доби, користування засобами зв’язку, ведення вогню з усіх видів озброєння як у день так і вночі.

За час навчання було здійснено декілька маршів, під час яких військовослужбовці відпрацювали навички водіння у населеному пункті та за його межами. 

Ми вітаємо курсантів із завершенням навчання бажаємо не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою нові цілі та виклики. 

Нехай щастить! До нових зустрічей!

Група інформації і комунікації НЦ НГУ