НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

А все заради того, аби привітати дітлахів зі святом та передати їм смаколики. Так, гвардійці 2 Галицької бригади навідались до дітлахів на Львівщині, Тернопільщині, Рівненщині.

Вже котрий рік поспіль у Львові гвардійці приїжджають у гості до вихованців навчально-реабілітаційного центру Довіра. Сюди вони привозять солодкі подарунки, які передають їм від Злученого Українсько Американського Допомогового Комітету.  У цьому центрі навчаються дітки з інвалідністю, які завжди раді зустрічі з військовими.

Не минули цьогоріч і вихованців Петриківського дитячого будинку-інтернату, що та Тернопільщині,  нацгвардійці 2 батальйону бригади. До дітей вони навідуються кілька разів на рік. Але саме на Різдвяні свята гвардійців тут зустрічають гучним концертом, який готують діти разом з вихователями.

Гвардійці військової частини 3055, з міста Рівного, відвідали учнів Великомежиріцької спеціальної школи. А військовослужбовці патрульної роти цієї ж військової частини, завітали з іграшками та солодощами до вихованців Чудельської спеціальної школи №2, що на Сарненщині.

Аліна Новікова
Фото з підрозділів бригади