НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Дрогобич. Близько 21:30, 24 серпня, під час несення служби з охорони громадського порядку у парку  «Новонародження» гвардійцями патрульної роти 2 Галицької бригади було помічено чоловіка, який підозріло себе поводив. У ході розмови було прийнято рішення провести поверхневий огляд, під час якого було виявлено паперовий згорток з речовиною рослинного походження з речовиною, що схожа на наркотичну. Приблизна вага вмісту склала 2 грами.

 

Рівне. Гвардійцями військової частини 3055 та працівниками поліції на вулиці Хасевича було виявлено чоловіка, який мав при собі ймовірні наркотичні речовини. У паперовому згортку, що знайшли у останнього, знаходилась суха подрібнена речовина, що зовні нагадувала канабіс. Приблизна вага склала 6 грамів. На місці події працювала слідчо-оперативна група.

 

Ужгород. Під час патрулювання військовослужбовцям 3 батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України довелося вгамовувати бійку та двічі припиняти сімейне насилля.

 

Здійснюючи самостійне патрулювання, гвардійці отримали повідомлення про домашнє насильство на вулиці Чорновола. По прибуттю на місце, місцева жителька поскаржилася правоохоронцям на неадекватну поведінку свого чоловіка,  який, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, наніс кілька ударів в область обличчя. В іншому випадку, молода жінка заявила на свого батька, який після непомірного вживання спиртних напоїв вчинив сварку та побив її, нанісши тілесні ушкодження в область обличчя та тулуба.

В обох випадках осіб, на яких вказали заявники, доставлено до Ужгородського районного управління поліції для подальшого з’ясування обставин.

Також під час несення служби, автопатруль помітив бійку на вулиці Грибоєдова. Припинивши правопорушення, нацгвардійці встановили, що 24-річний ужгородець, після зловживання алкоголем, вчинив сварку з іншим громадянином, після чого завдав йому кілька ударів по голові та тулубу. Дебошира затримано та доставлено до Ужгородського РУП.

 

Аліна Новікова, Олександр Коробко