НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Тернополі, Рівному, Ужгороді та Львові гвардійці 2 Галицької бригади Нацгвардії України проводили навчання у судових установах спільно з представниками інших силових відомств.

На базі Закарпатського апеляційного суду тренувались гвардійці 3 батальйону бригади. З військовослужбовцями провели інструктивні заняття щодо відпрацювання дій під час групової непокори обвинувачених (підсудних), засуджених в камерах тимчасового утримання та під час судового засідання. Нацгвардійці повторили теоретичну частину та на практиці змоделювали кожен етап припинення непокори підсудних.

В Тернопільському міськрайонному суді відбулись спільні заняття підрозділів конвоювання військовослужбовців 2 батальйону бригади з працівниками Національної поліції Тернопільської області.

Під час занять підрозділами відпрацьовувався порядок виводу умовних підсудних з спецавтомобіля в камери тимчасового утримання підсудних, вивід з камер тимчасового утримання до залу судового засідання та дії варти у разі загострення оперативної обстановки, а саме: втечі, нападу або непокори.


«Щомісяця проводяться подібні заняття, під час яких нацгвардійці відточують свої навики у конвоюванні підсудних. Працівниками Національної поліції Тернопільської області була підмічена професійність у роботі військовослужбовців нашого батальйону, а також виразили вдячність за заняття, оскільки вони є цікавими та корисними для підрозділу поліції за напрямком конвоювання»,
– каже заступник командира батальйону зі служби майор Максим Захарченко.

У Рівному на базі апеляційного суду тренувались гвардійці військової частини 3055. Гвардійці на практиці відпрацювали дії особового складу варти при втечі обвинувачених (підсудних), засуджених під час руху по маршруту конвоювання та під час самого судового процесу.

Група інформації і комунікації військової частини 3002