НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Протягом святкових та вихідних днів нацгвардійці 2 Галицької бригади Національної гвардії України несли службу з охорони громадського порядку у складі самостійних патрулів та спільно з працівниками Національної поліції у Тернополі, Рівному, Дрогобичі, Сарнах та Ужгороді.

Ужгород. Гвардійці 3 батальйону військової частини 3002 виконували завдання з охорони громадського порядку та припинили 9 правопорушень з ознаками кримінальних: 8 – самостійно, 1 – спільно з працівниками Національної поліції.

 

Зокрема, на проспекті Свободи до правоохоронців по допомогу звернулася жінка, яка повідомила, що до неї чіплявся невідомий чоловік. За її словами, після зробленого йому зауваження, він наніс удар жінці по голові. Гвардійці швидко зорієнтувались у ситуації та затримали нападника.

 

У районі вулиці Загорської гвардійський патруль вилучив у 25-річного ужгородця предмет схожий на зброю.

 

Крім цього, самостійні патрулі Нацгвардії затримали двох громадян, у яких виявили ймовірні наркотики. На вулиці Минайській, при поверхневій перевірці гвардійці виявили у чоловіка близько чотирьох грамів ймовірної наркотичної речовини кристалічного походження, а також 4 грами ймовірної марихуани.

 

Також у ці дні гвардійські патрулі припинили погрози вбивством, сімейні сварки та затримали осіб, які нанесли тілесні ушкодження. У всіх випадках правопорушників затримано і передано слідчо-оперативній групі або доставлено до Ужгородського районного управління поліції.

 

Дрогобич. Гвардійці патрульної роти 2 Галицької бригади, під час пішого патрулювання на вулиці Володимира Великого, виявили у жителя міста Стебник 1 таблетку «Субітексу». А під час патрулювання вулиці Грушевського нацгвардійці виявили у місцевого мешканця 1 грам сухої подрібненої речовини рослинного походження, що зовні нагадувала марихуану.

 

Тернопіль. Гвардійці 2 батальйону бригади допомогли жінці, яка отримала тілесні ушкодження від свого зятя під час сімейної сварки. Повідомлення про сварку надійшло на службовий планшет гвардійцям від доньки потерпілої. 

Аліна Новікова, Олександр Коробко