НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Паралельно з Суперкубком Героїв АТО у всіх дивізіонах проходив V-й тур чемпіонату Ліги учасників АТО. Футбольна команда військової частини 3035 Національної гвардії України «СЛОВ’ЯНСЬК АТО» на виїзді зіграла з командою Вільнянська «Січова Дружина» (Запорізька область). Боротьба велася на кожному клаптику поля. Гравці не шкодуючи себе вели боротьбу. Гра завершилася з рахунком 6:0 на користь гвардійців.

У наступному футбольному поєдинку команда гвардійців зі Слов’янська гратиме з одеситами – командою «Південна Пальміра НГУ» (Одеса).

29 травня на навчально-тренувальній базі «Динамо» (Київ) перед фінальним матчем за Суперкубок Героїв АТО України 2021, з легкої руки легенди українського футболу Володимира Мунтяна шістнадцять найкращих команд 1/8 фіналу першого Кубку Захисників України 2021 року дізналися, хто буде їхніми суперниками.

У зв’язку з карантинними заходами всі учасники проходять тестування на відсутність COVID-19, а всі матчі проходять з дотриманням усіх карантинних вимог та обмежень. Сезон 2021 року виявився вдвічі насиченішим футболом для захисників України, адже Федерація футболу учасників АТО проводить одночасно два повноцінні всеукраїнські турніри.

Майже у всіх областях по Україні відбуваються матчі першого Кубка Захисників України паралельно з матчами 7-го сезону чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО за Кубок Героїв АТО – 2021.

Цього року в чемпіонаті беруть участь 98 команд учасників бойових дій, ветеранів російсько-української війни (сьомий фінал – 14 жовтня у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського), а в боротьбі за Кубок захисників України – 64 команди (перший фінал 24 серпня в Одесі на стадіоні «Чорноморець»). Матчі проходять щотижня з 10 квітня по 14 жовтня та з 17 квітня по 24 серпня відповідно в 42 містах України, а це – понад 1000 матчів за сезон великого футболу та спортивної реабілітації для більше 3000 захисників України.

Результати жеребкування 1/8 фіналу:

1) Волинь АТО (Луцьк) – Черкаські Козаки АТО (Черкаси);

2) Кропивницький АТО (Кропивницький) – Меридіан-ВІТІ ЗСУ (Київ);

3) Маріуполь АТО (Маріуполь, Донецька область) – SB TEAM ЦУ СБУ (Київ);

4) Тернопіль АТО (Тернопіль) – Ягуар НГУ (Калинівка, Вінницька область);

5) Зіньків АТО Українці Разом (Зіньків, Полтавська область) – Кремінь АТО (Кременчук, Полтавська область);

6) Фортеця ЗСУ (Кам’янець-Подільський, Хмельницька область) – Вознесенськ АТО НГУ (Вознесенськ, Миколаївська область);

7) Калібр НГУ (Шостка, Сумська область) – Схід НГУ (Харків);

8) Слов’янськ АТО (Слов’янськ, Донецька область) – Південна Пальміра НГУ (Одеса).

Матчі 1/8 фіналу Кубка Захисника України відбудуться 26–28 червня у восьми областях України.

Варто зазначити, що Всеукраїнська футбольна Ліга учасників АТО та Кубок Захисників України – це єдиний в Україні чемпіонат та Кубок з футболу серед учасників та ветеранів АТО/ООС, де участь приймають 100% учасників бойових дій – захисників України. Це не лише футбольні всеукраїнські змагання, а наймасштабніша в Україні програма психологічної та фізкультурно-спортивної реабілітації учасників бойових дій, яка проходить з 2015 року. Учасники розповідають, що основна їхня мотивація – не перемога. Це вже стало своєрідною традицією, форматом згуртування ветеранів, залучення їх до футбольних змагань, популяризацією цього виду спорту і здорового способу життя, вшануванням героїв АТО/ООС та вдосконалення військово-патріотичного виховання дітей та молоді.

Пресслужба НГУ ОС,

група інформації і комунікації військової частини 3035