НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

 

«Братерство! Рівність! Повага!» – під таким гаслом проходив матч IV туру ліги учасників АТО в населеному пункті Велика Новосілка. За призове місце боролися футбольна команда «УКРАЇНЦІ РАЗОМ» та команда 15-го Слов’янського полку «СЛОВ’ЯНСЬК АТО».

 

 

Футбол – це не тільки командний вид спорту, а ще і реабілітація, і відсторонення учасників АТО(ООС) від щоденної реальності на передовій. Незалежно від результату, всі гравці отримали заряд енергії не на один день.

 

Результат поєдинку – 5:0 на користь ФК “СЛОВ’ЯНСЬК АТО”.  Станом на 21 травня команда вийшла на 1 місце в дивізіоні “Схід – 2”.

 

 

Футбольна команда “Слов’янськ АТО” приєднався до чемпіонату України Ліги учасників АТО та Кубку Захисників України Федерації футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «Українці – Разом!» 11 травня 2019 року. Відтоді команда з гідністю представляє рідне місто Слов’янськ в чемпіонаті.

 

Варто зазначити, що Всеукраїнська Футбольна Ліга учасників АТО – це єдиний в Україні чемпіонат з футболу серед учасників та ветеранів АТО/ООС, де участь приймають 100% учасників бойових дій – захисників України. 

 

Всеукраїнська Футбольна Ліга учасників АТО – це постійно діюча та наймасштабніша в Україні з 2015 року програма психологічної і спортивно-оздоровчої реабілітації учасників бойових дій, яка складається із шести регіональних дивізіонів. У цьому році в чемпіонаті виступають 98 команд учасників бойових дій, ветеранів російсько-української війни, а в Кубку Захисників України 64 команди. Вони гратимуть щотижня з 10 квітня по 14 жовтня та з 17 квітня по 24 серпня відповідно в сорока двох містах України, а це понад 1000 матчів за сезон великого футболу та спортивної реабілітації для понад 3000 захисників України.

 

Пресслужба НГУ ОС,

Пресслужба угруповання НГУ ОС в ОТУ “Північ”