НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Матч ФК «Зіньків АТО – Українці разом» – ФК «Слов’янськ АТО» відбувся 18-го липня на Полтавщині. Рахунок гри у рамках ¼ фіналу Кубку захисників України – 0:4 на користь донеччан.

Господарі поля гостинно зустріли команду суперників. Грі передувала урочиста церемонія відкриття, до якої долучалась місцева громада. Капітани команди взяли участь у піднятті прапора, також було розгорнуто волонтерський прапор, який побував на 67 позиціях АТО та ООС, було випущено в небо голубів миру, хвилиною мовчання поминули Героїв, які віддали життя за Україну.

До гри обидві команди підійшли зосереджено, проте гості почувались на полі більш впевнено. Врешті-решт, гравці слов’янської команди здійснили свій замисел у повному обсязі та забили чотири голи, не отримавши відповіді.

«Матч завершено – рахунок на табло. Команда перевершила всі очікування, ми їдемо в Одесу. Гравці отримали дуже багато позитивних емоцій. Особисто я, дуже вражений прийомом нашої команди на Зінківщині. Ми чекали такої ейфорії від перемоги три роки поспіль. Але розслаблятись ще зарано, адже в неділю на нас чекає початок 2-го кола Ліги учасників АТО Дивізіону Схід-2» – ділиться керівник команди Андрій Півоваров.

 

Тим часом на ФК «Слов’янськ АТО» чекає 1/2 фіналу. А фінал же кубку захисників відбудеться на стадіоні «Чорноморець» в місті Одеса.

Група інформації і комунікації військової частини 3035