НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці 50-го полку імені полковника Семена Височана Національної гвардії України, що дислокується в місті Івано-Франківськ завітали до початкової школи «Пасічнянської». Як виявилось, школярі ретельно готувались до зустрічі і подарували гвардійцям власноруч виготовлені малюнки і листи солдатам, у яких написали побажання швидше повертатись додому.

«Діти дуже чекали вашого візиту. Ми вважаємо, для них важливо уже в ранньому віці правильно розуміти, хто такі військові, і яка їхня роль. Це покоління дітей виростає під час того, як в нашій країні триває війна. Тому для них це не вперше і цілком природно – звертатись до солдатів, писати їм листи. Вони дуже щирі і серйозні у своєму ставленні, у побажаннях», – розповідає Ірина, одна з вчительок початкової школи.

Упродовж уроку гвардійці у доступній та цікавій формі розповідали про службу у Національній гвардії, познайомили дітей зі спорядженням гвардійців, дали приміряти каску і бронежилет. Крім того, сюрпризом для школярів була низка захоплюючих відеоматеріалів про службу в Національній гвардії.

«Насправді дуже приємно брати участь у таких заходах. В дитячих очах завжди непідробна цікавість і вони часто навіть краще, ніж дорослі, знають, що запитати у військовослужбовця, що йому побажати, що написати в листі до солдата, який захищає зараз нашу країну на східних теренах», – поділився думками солдат Сергій Тимків.

Школярі підготували для гостей у військовій формі чудові виступи з віршами патріотичного характеру, зокрема «Я – не останній з могікан, я – син великого народу» запорізького поета-шістдесятника Василя Діденка.

 

Василь Балан