НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Фінальна частина дивізіону «Схід» Чемпіонату України з футболу Ліги учасників АТО пройшла одночасно в двох містах на трьох стадіонах.

У Фіналі Кубка дивізіону «Схід» на стадіоні ім. Юрія Скиданова зустрілися дві команди – «Слов’янськ АТО» і «Слобожанщина» (Харків). Підтримати гравців зібрались побратими, бойові товариші, мешканці Слов’янська і всі, кому небайдужий футбол.

На перших хвилинах запеклої боротьби команда «Слов’янськ АТО» тримала лідерство і впевнено рухалась до перемоги у жвавому темпі. У першому таймі команди розійшлись з рахунком 3:0 на користь слов’янських гравців. У другому ж таймі слобожанці забили «гол честі» у ворота супротивників, проте завершилась гра із рахунком 5:1 на користь ФК «Слов’янськ АТО».

Уважно за грою стежив тренер ФК «Слов’янськ АТО» Віталій Лаврищєв. За його словами, секрет успіху команди у дружньому колективі та атмосфері. «Слов’янськ АТО» – це моноліт, який випереджає всіх на крок і намагається постійно розвиватись. Наразі розклад у гравців напружений і дуже щільний, адже попереду фінальна частина, яка відбудеться з 2 по 14 жовтня в м. Києві на тренувальній базі «Динамо-Київ» та стадіоні імені Валерія Лобановського», – розповідає Віталій.

   

«Емоції переповнюють, нервую і дуже хочу повернутися до гри! Ми завжди налаштовуємось на перемогу, віддаємо на це усі сили. Для нас це не просто гра, а реабілітація», – поділився враженнями захисник Євген Кривенко, який грає за команду «Слов’янськ АТО». Своє життя з футболом пов’язав ще з дитинства, а зараз продовжує реалізувати себе і як військовий і як футболіст. Під час минулої гри отримав травму, але був присутній на стадіоні та вболівав за свою команду.

Змагання – це, в першу чергу, спортивна реабілітація учасників бойових дій. Наразі в Україні існує близько 100 команд і більше 3000 гравців-учасників бойових дій.

«Є підтримка, є розуміння, що ці змагання потрібні. Дійсно, це спортивна реабілітація, налагодження дружніх взаємовідносин між представниками безпеки і оборони. У нас задіяні всі силові структури і ветерани АТО/ООС», розповідає Голова Федерації Футболу учасників АТО та Голова Правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» Руслан Руденко. На його думку ці змагання є наймасштабнішими. Учасники бойових дій з нетерпінням чекають їх, готуються і підвищують свій рівень. Командири військових частин і силових структур відповідально ставляться до підготовки футболвстів.

Цією грою завершився сьомий сезон Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО дивізіону «Схід 2021». Кубок цього року отримав ФК «Слов’янськ АТО».

Бажаємо команді успіхів у подальших іграх!

Прессулжба НГУ в ООС