Monday, 21 September, 2020 - 06:35

Хор

 

 

 

 

 

 

Хор сформовано одночасно зі створенням Ансамблю 1992 року. У художньому синтезі всіх складових Ансамблю пісні й танцю хор є основою. Про це свідчать його величезна потреба в концертних програмах колективу, чисельні звукозаписи, відеозйомоки, першість виконань та популяризація творів сучасних композиторів.

 

Репертуар хору нараховує понад 400 творів і складається із кількох напрямків, найоб’ємніший з яких – твори для солістів хору, оркестру, а також твори  виключно для хору із супроводом. Це кращі зразки різножанрової світової класики.  В репертуарі хору справжні шедеври військово-патріотичної пісні таких авторів як О. Олександров, А. Агапкін, В. Соловйов-Сєдой, І. Дунаєвський, О. Пахмутова, В. Антонов, А. Бурміцький, А. Кушнарьов, В. Качнов, О.Злотник, П. Майборода.

 

Жанрово-стильове багатство репертуару та різномаїття сценічного вираження вимагають від артистів хору постійного самовдосконалення.

 

Незабутні враження від Української співочої школи Ансамблю лишилися в душі слухачів Німеччини, Італії, США, Канади.

 

Серед співаків хору – заслужені артисти України: О.Дудка, Ю. Карпенко, Я. Цебринський. Прибуття в хор молодих талановитих музикантів активізують та оживляють творчу атмосферу колективу.

 

Головний хормейстер Карпінець Андрій Михайлович.