Friday, 7 August, 2020 - 15:24
30 Jun 2020

У Дніпрі розпочались збори з головними старшинами військових частин Центрального ОТО

30 червня на базі Центрального територіального управління розпочались навчальні збори із головними старшинами військових частин Центрального ОТО та частин прямого підпорядкування. Упродовж 2 днів учасники заходу ділитимуться досвідом роботи головних старшин у підрозділах як у пунктах постійної дислокації, так і під час виконанні завдані в рамках проведення ООС.

 

Головний старшина Національної гвардії України старший прапорщик Дмитро Тимощук зазначив: «Ви повинні чітко усвідомлювати свою роль та місце у підтриманні військової дісципліни серед пілеглого особового складу. Ви є помічниками командирів і від вас залежить функціонування професійного сержантського корпусу, чітке виконання завдань сержантським складом щодо індивідуальної підготовки підлеглого особового складу, попередження правопорушень та підтримання внутрішнього порядку в підрозділах».

 

У перший день занять начальник Центрального територіального управління генерал-лейтенант Володимир Гордійчук провів заняття з особовим складом за темою «Роль головного сержанта щодо профілактики правопорушень». Він підкреслив: «Головний сержант повинен бути першим помічником командира військової частини у роботі з рядовим, сержантським та старшинським складом!»

 

Головною метою зборів є покращення навичків головних старшин військових частин щодо підтримання військової дисципліни, профілактики та попередження правопорушень серед рядового та сержантського складу, а також доведення основних вимог керівництва Національної гвардії України щодо організації чіткої роботи з сержантським складом.

 

Група інформації і комунікації Центрального ТУ